Kontakt

Kabanek S.C. Janina Potorska Robert Potorski
Osówka 85a
09-304 Osówka gm. Lubowidz


NIP: 511 029 23 48

 

biuro@kabanek.pl

 

Robert Potorski

właściciel, kupno, sprzedaż

r.potorski@kabanek.pl
plru
Kinga Potorska

finanse, rozliczenia

+48 511 330 610
biuro@kabanek.pl
plru
Łukasz Orlik

kupno, sprzedaż

+48 881 920 709
l.orlik@kabanek.pl
plukde
Marta Gregorczyk

kupno, sprzedaż, logistyka, AR

+48 881 320 610
m.gregorczyk@kabanek.pl
pluk
Mateusz Brodziński

finanse, faktury, rozliczenia

+48 538 453 629
m.brodzinski@kabanek.pl
pluk
Daniel Sitkiewicz

żywienie, kupno, sprzedaż

+48 666 353 093
d.sitkiewicz@kabanek.pl
pluk
Cezary Seskowicz

kupno, sprzedaż, logistyka

+48 882 121 111
cezary.seskowicz@gmail.com
plde
Zuzanna Witkowska

sprzedaż, zakup

+48 880 527 246
z.witkowska@kabanek.pl
pluk
token
© Copyright 2019 by Kabanek S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www