Sprzedaż warchlaka

Głównym produktem naszej firmy są dorodne warchlaki w wadze do 30kg. Importowane prosięta i warchlaki pochodzą z krajów Unii Europejskiej, a w szczególności z Holandii, Danii i Niemiec. Kładziemy ogromny nacisk na najdrobniejsze detale. Nasza firma dysponuje nowoczesnym taborem, zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas transportu warchlaków z krajów UE. Obsługujemy zarówno duże jak i małe firmy. Na każdym etapie współpracy staramy się służyć pomocą i poradą naszym klientom.

Posiadamy również własne fermy, gdzie młode warchlaki dorastają do pełnej wagi tuczników, by wkrótce mogły trafić do sprzedaży. Dla nas najważniejsza jest jakość, więc tucz prowadzimy w oparciu o specjalnie dobrane receptury paszowe, zawierające niezbędne mikroelementy i witaminy. Nigdy nie wybieramy drogi na skróty, dlatego nasze warchlaki cechuje bardzo dobre zdrowie o czym będą się mogli Państwo przekonać, nawiązując z nami współpracę. Informujemy, że wszystkim naszym kontrahentom oferujmy atrakcyjne ceny, które uzależnione są od statusu, wielkości partii oraz kursu euro. W każdej chwili służymy informacją na temat aktualnych cen i innych aspektów naszej oferty.

Handel żywcem to bardzo odpowiedzialne zajęcie, dlatego dostarczane naszym partnerom warchlaki posiadają pełną dokumentację weterynaryjną. Mamy świadomość tego, jak ważne – szczególnie w dłuższej perspektywie czasu – jest utrzymanie w sprzedaży wysokiego statusu zdrowotnego zwierząt. Przestrzegamy dokładnie norm krajowych i unijnych, dbając o to, by dostarczane naszym klientom warchlaki cechowała najwyższa jakość.

© Copyright 2019 by Kabanek S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www